Instagram’da paylaşımlarınızı zamanlayın!

Instagram’da artık bilgisayarınız üzerinden fotoğraf paylaşmanız mümkün.

Sosyal medyanın son yıllarda akıllı cihazlara taşınmasıyla popülerlik kazanan ve milyonlarca üyesiyle kendi sınıfında liderlik koltuğunu bir an olsun bırakmayan Instagram’da fotoğraflar yalnızca mobil uygulama aracılığıyla paylaşılabilmekteydi. Türk girişimciler tarafından hazırlanan growsta.com aracılığıyla artık Instagram’a masaüstü bilgisayarlardan içerik yüklenebiliyor.

Fotoğraflarınızı İstediğiniz Zaman Paylaşabiliyorsunuz
Growsta.com ile sisteme yükleyeceğiniz fotoğraflarınızı zamanlayarak istediğiniz tarihte Instagram’a yüklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz yirmi dakika sonra, dilerseniz de evlilik yıldönümünüzde paylaşılması için fotoğrafınızı önceden yükleyip takviminize ekleyebiliyorsunuz. Instagram’ın fotoğrafları yalnızca mobil cihazlarla paylaşılmasını istediğini belirten Growsta.com kurucusu İsmail Sait Alpagu “Çoğu marka kendi Instagram hesaplarını yönetirken içerikleri zamanlayamadığından ötürü büyük zorluk çekiyordu, biz bu sorunu ortadan kaldırdık” dedi.

Takipçi Sayısını Hızlıca Artırabiliyorsunuz
Fotoğrafların herkesin aktif olduğu zamanlarda paylaşılıyor olması hem fotoğraflarınızın alacağı beğeni sayısını hem de takipçi sayınızı hızlıca artırmaya yarayacağını belirten Alpagu “Şuana dek test amaçlı çalıştırdığımız sistemimizi kullanan markaların Instagram hesaplarındaki takipçi sayısı üç ayda ortalama %350, beğeni sayıları ise %470 arttı. Uygulamamız ile toplam kazandırdığımız takipçi sayısı aylık yüz bini geçtikten sonra herkese açmaya karar verdik” dedi.

Instagram Üzerinden Satış Yapmak Kolaylaştı
Kullanıcılarının yarısından fazlasının en az bir kez Instagram üzerinden alış veriş yaptığını belirten Alpagu, “Instagram üzerinden satış yapan markaların takipçi sayısını artırmak için her gün saatlerini harcalamalarına artık gerek kalmadı” dedi. Uygulama aracılığıyla belirlenen anahtar kelimeleri kullanarak fotoğraf paylaşan ya da belirlenmiş bir bölgeden fotoğraf paylaşan kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Böylelikle gerçekten sadece sizin markanıza ilgi gösterebilecek kişiler sizi takip ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>